Nákupní košík

Přejít k pokladně

Firma Zack německý výrobce nerezových doplňků pro domácnost.

Firma byla založena v roce 1985 a sídlí v Hamburku. Dnes je tento výrobce jedním ze nejvýznamnějších výrobců nerezových produktů a to jak z hlediska designu tak z hlediska kvality. Design výrobků Zack vzniká přímo v sídle firmy Zack kde pracuje designové oddělení. Firma je takto schopna pružně reagovat na poptávku trhu.

Nové produkty firma prezentuje vždy 2x do roka. Přes síť obchodních zastoupení se výrobky Zack prodávají úspěšně po celém světě. Firma Zack pravidelně představuje své výrobky na nejvýznamnějších výstavách a veletrzích: Franfurt, Milano, New York, Moskva, Yokohama …

Na českém trhu je zastoupen již 4 rokem

Internetový obchod Zack Shop

Internetový obchod Zack Shop

Obchod Zack Shop je kamenný a internetový obchod s kvalitními nerezovými bytovými doplňky, který efektivně propojuje výhody obou způsobů prodeje a dává zákazníkovi možnosti využít té nejvýhodnější kombinace jak nákupu tak i placení, počínaje variantou osobního klasického nákupu v obchodě a konče zasláním zboží do místa určení a placení bankovním převodem.

Na trh uvádíme nerezové výrobky renomované německé firmy ZACK s vysokými užitnými vlastnostmi, vysoké kvality, moderního designu a dlouhé životnosti. Přestože se jedná o výrobky ve vyšší cenové hladině je cena vyvážena vysokou úrovní výrobků. I v tomto případě platí, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat levné věci. V našem obchode najdete spoustu nerezových výrobků, které umocní atmosféru vašeho bytu, kuchyně, či baru.

Při nákupu v našem obchodě nad 2000,- Kč jsme pro vás připravili dopravu zdarma.