Nákupní košík

Přejít k pokladně

Čistící prostředky na nerez

Čistící prostředky na nerez

Čistící spray na nerez Luxor od firmy Zack slouží k čištění, údržbě, ochraně a utěsnění všech hladkých nerezových povrchů. S použitím spraye lze odstraňovat mastné stopy např. otisky prstů a lze čistit větší povrchy bez toho, aniž by na povrchu zůstaly šmouhy. Současně spray vytváří dlouhotrvající ochrannou vrstvu, která odolává účinkům vody a spolehlivě zabraňuje vytváření nových nečistot. Použití spraye je možné Spray odpovídá všem požadavkům DAB 10 a European Pharmacopoeia.

Aplikace: Pořádně před použitím protřepejte, poté nastříkejte rovnoměrně v tenké vrstvě na povrch ze vzdálenosti asi tak 25 cm. Poté lehce vyleštěte suchým hadříkem z jemné látky. Velmi znečištěný povrch je třeba nejdříve vyčistit vhodným čistícím prostředkem předtím, než se ošetří sprayem.

Upozornění: Nádoba je pod tlakem. Neotevírejte silou. Nevystavujte přímému slunci. Nezahřívejte nad 50°C. Používejte ve větraných prostorech. Po použití nádobu nepropichujte ani nepalte. Nerozstřikujte do plamenů ani na rozžhavené části. Uchovávejte mimo zápalných zdrojů nekuřte. Nenechávejte v dosahu dětí. Hořlavina. V nedostatečně větraných místnostech může dojít ke vzniku plynových či vzdušných výbušných směsí.

Čistící utěrka LUXOR

Čistící utěrka LUXOR

Návod na užívání: Čistící utěrka Luxor od firmy Zack je ideálním čistícím a ochranným prostředkem pro veškeré výrobky z nerezové oceli. Speciální struktura vlákna absorbuje i ty nejmenší částečky nečistot a zachovává charakteristický lesk nerezové oceli, který je čistý a beze šmouh. Utěrka je také ideální k čištění hladkých povrchů jako je sklo, chrom a plasty. Lze ji použít jak suchou tak navlhčenou, optimálního efektu lze dosáhnout pokud je mírně navlhčená. Utěrku je možné prát v pračce a neztrácí účinnost ani po pravidelném praní.

Návod na údržbu: Perte při 60°C, neužívejte aviváž a bělící přípravky, nedávejte do sušičky.