Nákupní košík

Přejít k pokladně

WC vybavení

V kategorii WC vybavení naleznete kvalitní nerezové WC vybavení jako nerezový držák na toaletní papír, nerezová WC štětka nebo nerezové čistící WC sady. … více

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

V naší nabídce produktů od firmy ZACK můžete nalézt také potřeby a vybavení pro WC. V této kategorií nerezových produktů dominují hlavně produkty jako nerezová WC štětka, různé druhy nerezových držáků na toaletní papír a nerezové čistící WC sady. Nerezové WC vybavení značky ZACK je vždy vyrobené z té nejkvalitnější nerezové oceli, která dodá Vašemu WC čistí svěží a moderní vzhled.

Hlavním produktem v kategorií nerezové vybavení WC je nerezový držák na toaletní papír. Firma ZACK vyrábí různé druhy nerezových držáků na toaletní papír. Nerezový držák na tolaetní papír lze upevnit na zeď nebo může být také volně stojící. Takové nerezové držáky na toaletní papír, které se upevňují na zeď pak můžou být uspůsobeny pro držení pouze jedné role toaletního papíru, nebo více, kdy některé mají dvě nerezové tyčky z obou stran a lze na ně zavěsit dvě role toaletního papíru, jiné zase mají formu jedné dlouhé nerezové tyče, ne kterou se vertikálně napiochuje více rolí toaletního papíru. Nerezový držák pro toaletní papír pro jednu roli pak může mít na vrchní části také nerezovou "stříšku", která přidržuje roli toaletního papíru a chrání ji před prachem a nečistotami.

Pokud se rozhodnete pro nerezový držák toaletního papíru značky ZACK, zvolíte hlavně kvalitu, moderní provedení a luxusní nadčasový design, jehož každý detail je pečlivě a důmyslně promyšlen a navržen spočkovými designéry firmy ZACK.