Nákupní košík

Přejít k pokladně

Hygiena

V kategorii hygiena naleznete široký sortiment kvalitních nerezových pomocníků při osobní hygieně. Vyberte si z nabídky nerezových hygienických pomocníků … více

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Nabízíme široký sortiment kvalitních nerezových produktů a pomocníků při hygieně od firmy ZACK. Naleznete zde množství různých zrcadel, držáků mýdla, podložek pod mýdlo, dávkovačů těkutin, nebo také nerezový držák do sprchy. Všechny nerezové produkty jsou vyrobeny pouze z té nejkvalitnější značkové nerezové oceli nebo nerezového plechu.

Nerezové držáky jsou vhodné do sprchy nebo k umývadlu k uchycení různých mycích potřeb. Nerezový držák do sprchy ne vyroben z kvalitního a odolného nerezu. Držáky do sprchy nabízíme v různých provedeních jako drátěné plechové nebo celoocelové. V případě plechových se jedná o kvalitní plech z nerezové oceli, který může být perforován, aby se v něm nedržela voda.

Zvláštní kategorií jsou nerezové držáky do koupelny. Tyto držáky vykazují vysokou kvalitu a moderní vzhled. Designéři značky ZACK při návrhu nerezových držáků do spchy důmyslně kombinují kvalitní nerez s leskem čirého nebo matného skla. V nabídce naleznete ale také vzdušné poličky vyrobené z nerezových tyčí vhodné na uložení ručníků. Některé poličky na ručníky vyrobené z odolného a kvalitního nerezu mají také držák na ručníky.