Nákupní košík

Přejít k pokladně

Nerezové háčky na ručníky

V kategorii nerezové háčky na ručníky naleznete širokou nabídku kvalitních nerezových háčků a věšáků na ručníky. … více

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

V nabídce produktů značky ZACK nechybí ani široký sortiment kvalitních nerezových háčku a věšáků na ručníky. Všechny nerezové háčky a věšáky na ručníky jsou vyrobeny z kvalitní značkové nerezové oceli.

Háčky a věšáky na ručníky jsou vhodné hlavně do koupelny k uchycení ručníků nebo osušek. Jsou vyrobeny z kvalitního a odolného nerezu. Nabízíme jedno, dvoj nebo čtyř háčky ve vysokém lesku nebo matné a četné. V případě plechových se jedná o kvalitní plech z nerezové oceli. Kvalitní nerezový háček na ručník je skvělým doplňkem do každé koupelny.

Zvláštní kategorií jsou háčky na ručníky. Tyto háčky vykazují vysokou kvalitu a moderní vzhled. Designéři značky ZACK při návrhu různých háčků, držáků a věšáků na ručníky do koupelny důmyslně kombinují kvalitní nerez s moderním designem a výsledkem jsou dokonale promyšlené koupelnové doplňky.

Háček na ručník lze přichytit na zeď pomocí navrtaní nebo přilepením. V naší nabídce naleznete jak běžné háčky různých tvarů, oblé nebo s ostrými hranami, tak klipové háčky s různým počtem klipů na ručníky. Vše je vyrobeno z odolného a kvalitního nerezu.