Nákupní košík

Přejít k pokladně

Nerezové držáky na ručníky

Potřebujete nerezový držák na ručníky? V kategorii nerezové držáky na ručníky naleznete kvalitní nerezové stojany a držáky na ručníky. … více

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

V nabídce produktů od firmy ZACK naleznete také široký sortiment kvalitních nerezových držáků na ručníky.  Každý nerezový držák na ručníky z naší nabídky je vyroben pouze z kvalitní značkové nerezové oceli.

Nerezové držáky na ručníky vyrábí firma ZACK ve třech variantách provedení povrchové úpravy nerezové oceli - matný nerezový držák na ručníky, lesklý nerezový držák na ručníky a černý nerezový držák na ručníky. Nerezové držáky na ručníky se umísťují buď namontováním na zeď, nebo jsou v provedení jako samostatně stojící. Držáky na ručníky, které se montují na zeď jsou buď ve variantě s rameny, které obsahují jedno a více ramen pro ručníky nebo ve variantě, kdy jsou uchyceny ve dvou bodech.

Nerezové držáky na ručníky jsou vhodné hlavně do koupelny, kde u nich nehrozí koroze jako u méně kvalitních materiálů. Slouží k pověšení mokrých ručníků, které na nich mohou pohodlně a pozvolna schnout. V případě plechových držáků se jedná o kvalitní plech z nerezové oceli. Kvalitní nerezový držák na ručník se tak stane klenotem každé koupelny, do které je umístěn.

Zvláštní kategorií jsou nerezové držáky na ručníky. Nerezový držák na ručníky od firmy ZACK vykazujé vysokou kvalitu a moderní vzhled. Designéři značky ZACK při návrhu různých háčků, držáků a věšáků na ručníky do koupelny důmyslně kombinují kvalitní nerez s moderním designem a výsledkem jsou dokonale promyšlené koupelnové doplňky.

Držáky na ručníky lze přichytit na zeď pomocí navrtaní nebo přilepením. Vše je vyrobeno z odolného a kvalitního nerezu.